Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. U nás máte vždy jistotu profesionálního přístupu a kvalitně odvedené práce. Naší prioritou je Vaše spokojenost.

 

  • Pokrývačské práce

Naší hlavní (nikoli však jedinou) činností jsou pokrývačské práce. Provádíme jak rekonstrukce, tak nové střechy na klíč s využitím všech řemesel, které jsou pro správné provedení zapotřebí - rodinné i bytové domy, průmyslové i památkové objekty. Pokrýváme šikmé i rovné střechy. Také garážová stání, pergoly, altány. Pracujeme se všemi druhy střešních krytin, provádíme impregnaci proti dřevokazným škůdcům. Zajistíme odvoz a likvidaci staré krytiny. Montáže střešních oken, solárních panelů a jiných prvků se střechou souvisejících jsou samozřejmostí.

  • Klempířské práce

Mimo jiné provádíme také výrobu i montáž klempířských prvků s použitím všech vhodných materiálů, jako jsou pozinkovaný plech, titanzinek, měď, hliník a poplastovaný plech. Provádíme i oplechování složitých architektonických detailů i běžných částí střech. Dále řešíme samotné okapové systémy nebo celé střešní pláště z těchto materiálů. Navíc u nás naleznete také rozšířenou službu prací tesařských.

 

  •  Tesařské práce

Renovujeme staré krovy, ale také stavíme krovy zcela nové. Provádíme také následnou impregnaci či zateplení mezi krovem.

 

Kontakt

Martin Voldan

Studnická 78
Hlinsko v Čechách
53901

606150842
604507544